Як зіграла збірна Росії з хокею

Хокеїсти збірної Росії не змогли обіграти суперників з Словаччини в основний час матчу групового турніру і. Це означає, що наші хокеїсти зіграють додатковий матч в раунді кваліфікаційному. А зі своїм одвічним і принциповим суперником збірної Канади росіяни зможуть зустрітися тільки у фіналі олімпійського турніру в Сочі. В останній грі групового етапу з рахунком 2:1. Збірна Кленового листа посіла перше місце в групі В, і нарівні зі шведами й американцями безпосередньо вийшла в чвертьфінал турніру.

Фіни набрали 6 очок і стали найкращою командою серед збірних, що посіли у своїх групах друге місце. За 6 очок також набрали росіяни та швейцарці, проте вони поступилися фінам за додатковим показником різниці закинутих та пропущених шайб.

За регламентом, чотири найкращі команди за підсумками першої стадії проходять до чвертьфіналу. Решта вісім учасників розділені на чотири пари і будуть доводити своє право боротися за медалі Олімпіади.
Суперник по кваліфікаційному раунду для росіян вже відомий це збірна Норвегії. Інші пари склалися так: Словенія Австрія, Швейцарія Латвія і Чехія Словаччина.

Кваліфікаційні матчі плей-офф заплановані на 18 лютого, передає. А далі ситуація буде розвиватися так: переможці першої пари зіграють у чвертьфіналі з фінами, другий зі шведами, третій з канадцями, а четвертою з американцями. Таким чином, збірна Росії, якщо і зіграє з канадцями, то вже тільки у фіналі хокейного турніру Олімпіади-2014.

Прямі трансляції змагань, а також останні новини про події зимової Олімпіади можна побачити на